TIM SEZONA 98/99 ISTORIJA NAVIJACI STADION LICNA KARTA KLUBA KNJIGA POSETILACA LINKS

Izvestaj s utakmice Vojvodina-Crvena Zvezda 1:2 (0:1)

Novi Sad, 9. septembar 1998.

Stadion Vojvodine. Gledalaca 13000, sudija Radoman.

Strelci: Jankovic u 60. minutu za Vojvodinu a Gojkovic u 45. i Micic u 87. minutu za Crvenu Zvezdu.

Zuti kartoni: Lazetic, Vranjes, Dragic i Jankovic (Vojvodina), Bjegovic, Ilic i Gojkovic (Crvena Zvezda).

Crveni kartoni: Matijasevic u 88. (Vojvodina) a Ilic u 78. i Bajcetic u 90. minutu (Crvena Zvezda).

9.9.1998. Vojvodina-Crvena Zvezda 1:2 Odlozeni susret treceg kola izmedju Vojvodine i Crvene Zvezde odigran je danas u Novom Sadu. Pobedili su Beogradjani rezultatom 2:1. Povela je Zvezda golom Gojkovica u 45. minutu. U drugom poluvremenu izjednacio je Jankovic a pred sam kraj susreta igraci Crvene Zvezde uspeli su da postignu i drugi gol i tako ostvare vaznu pobedu.