TIM SEZONA 98/99 ISTORIJA NAVIJACI STADION LICNA KARTA KLUBA KNJIGA POSETILACA LINKS

Izvestaj s utakmice Proleter-Vojvodina 2:4 (2:4)

Zrenjanin, 2. septembar 1998.

Stadion u Karadjordjevom parku .Gledalaca 2500, sudija Corsovic.

Strelci: Lerinc u 5. i 36. Mudrinic u 32. i Drincic u 40. minutu za Vojvodinu a Jovic u 27. i Macanovic u 30. za Proleter.

Zuti kartoni: Jankovic i Seckovic (Vojvodina) a Kujundzic (Proleter).

1.9.1998. 1/8 finala Kupa Jugoslavije Proleter-Vojvodina 2:4 (2:4). Pred nekoliko hiljada gledalaca, Vojvodina je u kombinovanom sastavu, bez Lazetica, Vranjesa, Matijasevica, Zilica, Predica i Cilinseka pobedila u Zrenjaninu domacina rezultatom 4:2. Povela je Vojvodina golom Lerinca u 4. minutu, posle cega je Proleter preokrenuo rezultat i Golovima Jovica u 26. i Macanovica u 29. minutu poveo sa 2:1. Sledi period bolje igre Vojvodine, koja golovima Mudrinica u 32. Lerinca u 36. i Drincica u 39. minutu resava utakmicu. U drugom poluvremenu Vojvodina je rutinski privela mec kraju.